Kariéra - Jihomoravský kraj

Hledáte perspektivní profesní uplatnění v kraji Jihomoravský? Máme chuť pomáhat, obchodního ducha a ideálně zkušenost s pojištěním? Oblast odškodného je velmi zajímavá a v souvisloti s novelou občanského zákoníku od roku 2014 očekáváme ještě větší zájem potenciálních klientů na naše služby. Staňte se členem týmu Odškodné.cz, provozovaného společností Centrum odškodného, s.r.o., v kraji Jihomoravský.

Poskytneme Vám odborný servis, administrativní zázemí, vstupní školení, průběžné vzdělávání. Kariérní postup nezáleží na žádném nadřízeném, ale pouze na Vaší práci. Za Vaši práci budete velice dobře odměněni.
Můžete pracovat samostatně nebo budovat tým a postoupit až do vysokých managerských pozic. Odměny pro Vás se odvíjí od výše odškodného v řadě první, následně pak od kariérního postupu, což zvýhodňuje Vaši práci v kraji Jihomoravský především začátcích.

 

Odbornost

 

Centrum odškodného, s.r.o. je registrována a má udělenu licenci České národní banky, a to po celé Evropě jako pojišťovací makléř ve smyslu zákona 38/2004 Sb a samostatný likvidátor pojistných událostí. Výkonný zástupce společnosti má téměř dvacetiletou praxi v pojišťovnictví.

 

 Společnost Centrum odškodného, s.r.o. podléhá zákonu o ochraně osobních údajů dle zákona 101/200 Sb.

 

 Spolupracujeme s právníky, lékaři, znalci v oboru dopravy, psychologie, lékařství, máme smluvní vztahy s překladateli všech světových jazyků.

 

 Naše odbornost je dána znalostí zákonů, pojistného trhu, praxí a neustále je zvyšována semináři a školeními o změnách v legislativě a na pojistném trhu.

 

 Vedení společnosti se aktivně zabývá odškodněním, řeší vlastní případy, aby byla zachována neustálá profesionalita a zvyšována jeho praktická odbornost při pomoci lidem, jenž o ni žádají.Vložit novou firmu
Mapa ČR Hlavní město Praha Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ústecký kraj Karlovarský kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj
Kraje: Vybraný kraj: Jihomoravský kraj


V současné době zatím nemá společnost Centrum odškodného, s.r.o., provozovatel služby Odškodné.cz, v kraji Jihomoravský, sekce: kariéra kancelář. I tak se s Vámi rádi setkáme, jsme zvyklí cestovat po celé ČR. Pokud máte zájem o mailový kontakt, prosím napište na email odskodne@odskodne.cz a v nejbližší době Vám odpovíme.


Tým Odškodné.cz

Články

Škoda z ochrany osobnosti

Škoda z ochrany osobnosti Ochrana osobnosti dle zákoníku práce je speciální a zatím moc nevyužívanou v našem soudnictví. Soudy v těchto případech přihlíží k mnoha skutečnostem, jako například k finanční situaci a životní úrovni před vznikem škody, z hlediska duševního bolestného k velikosti rodiny, ...

více

Praktické rady

Některé dokumenty, které budete k uplatnění nároku na náhradu škody potřebovat. Z uvedených nebudete potřebovat všechny, ale jen některé, dle charakteru Vám způsobené škody. Pokud některé nemáte, nevadí, Centrum odškodného, s.r.o. Vám s jejich doložením či vypracováním může pomoci.   co možná nejv...

více

Poradna

Otázka - urazová renta invalidní duchod

dobrý den,mám dotaz-pobírám urazovou rentu.pojištovna po mě chtěla abych si...

Odpověď

Dobrý den, ano budete, prakticky ve stejné výši, akorát část Vám bude platit...

, 30.04.2018

O nás

Proti komu mohu uplatňovat svůj nárok

Z čeho mohu uplatňovat nárok na odškodnění

Jaký nárok, nároky lze uplatňovat

více

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti
Centrum odškodného, s.r.o.
IČ: 28 74 07 69
Bělehradská 1184/11
400 01 Ústí nad Labem
Telefon: 475 201 008, 475 201 025
odskodne@odskodne.cz

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.odskodne.cz pište na odskodne@odskodne.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference